-15%

Рисоварка EСG RZ-11
1 921 ₴
1 642 ₴
- В наявності
- Код: 3624950
+380 (50) 158-01-79
Директор- +380 (96) 026-50-22Директор
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрична рисоварка - це швидкий і простий спосіб приготування рису, що дозволяє уникнути необхідності готувати його в скороварці під тиском і за лічені хвилини виконує всю роботу, не вимагаючи від вас перевірки рису. Прилад знадобиться майже кожен день і не вимагає, щоб ви стояли поряд з ним, поки він готує.Все, що вам потрібно зробити, це покласти потрібну кількість рису та води і дати йому готувати.
Характеристики:
- Готує всі види рису
- Чаша: 700 г
- Вхідна потужність: 400 Вт
- Неприлегла поверхня
- Автоматичне підтримання температури після закінчення процесу приготування: 5 год
- Індикатор підтримки температури приготування
- Запобіжник
- Захист від перегріву
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECG |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип приладу | Рисоварка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.85 кг |
| Глибина | 243 мм |
| Ширина | 243 мм |
| Програми приготування та функції | |
| Крупа | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 203 |
| Призначення | Для приготування рису |
| Об`єм | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 642 ₴





