-15%

Мікрохвильова піч вбудована Gorenje BMI-201-AG1X 20 л
16 892 ₴
14 438 ₴
- В наявності
- Код: 4425844
+380 (50) 158-01-79
Директор- +380 (96) 026-50-22Директор
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мікрохвильова піч вбудована Gorenje
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Вбудована техніка | Так |
| Гриль | Так |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Об`єм | 20 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичні програми приготування | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Покриття корпусу | нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 388 мм |
| Глибина | 344 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Характеристики гриля | |
| Максимальна потужність гриля | 1000 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 438 ₴










