-15%

Мікрохвильова піч Gorenje MO-23-A4-X 1400 Вт
6 408 ₴
5 478 ₴
- В наявності
- Код: 4071051
+380 (50) 158-01-79
Директор- +380 (96) 026-50-22Директор
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мікрохвильова піч Gorenje MO-23-A4-X
Мікрохвильова піч Gorenje MO-23-A4-X . Стінки камери покриті емаллю, що легко очищається від будь-яких забруднень, для парового очищення вбудована опція AquaClean. У меню запропоновано 5 програм, можна розморожувати продукти за часом або вагою, в комплектацію включені грати для гриля. Передбачено можливість блокування дітей. У меню можна вибрати вид та вагу продукту, програма автоматично підбере час та потужність режиму приготування. При комбінації гриль/мікрохвилі лунає звуковий сигнал, коли страву потрібно перевертати. При відчинених дверцятах нагрівання автоматично вимикається. елемента: кварцовий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гриль | Так |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 1400 Вт |
| Об`єм | 23 л |
| Стан | Новий |
| Елементи управління | Поворотні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне розморожування | Так |
| Автоматичні програми приготування | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 303 мм |
| Глибина | 425 мм |
| Характеристики гриля | |
| Максимальна потужність гриля | 1200 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ean | 3838782176579 |
| Матеріал підошви праски | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 478 ₴





