-15%

Гриль EСG KG-100
3 170 ₴
2 709 ₴
- В наявності
- Код: 3626870
+380 (50) 158-01-79
Директор- +380 (96) 026-50-22Директор
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розкішний гриль з нержавіючої сталі ECG KG-100 готує стейки, рибу та безліч інших смакот протягом кількох хвилин. Це пристрій, що підходить для приготування на грилі та барбекю з додатковою можливістю встановлення висоти областей гриля. Простий у використанні пристрій допоможе вам налаштувати його. Поверхня гриля не допускає пригорання та має регульований температурний режим. Вбудований світильник показує стан гриля. Прилад має легко знімається піддон для збору жиру.
Характеристики:
- Вигляд: гриль
- Призначення: для приготування
- Споживана потужність: 2000 Вт
- Висота: 11,5 см
- Ширина: 33,5 см
- Метод нагрівання: електричний
- Регульована висота зон гриля
- Регулювання температури
- Знімний піддон для жиру
- Колір: нержавіюча сталь
- Стильний дизайн
- Простота у догляді
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECG |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 2.3 кг |
| Висота | 115 мм |
| Ширина | 335 мм |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина робочої поверхні | 335 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина робочої поверхні | 240 мм |
| Комплектація кришкою | Є |
| Конструкція | Цілісна |
| Регульована висота решітки-гриль | Да |
| Тип | Електричний гриль |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 709 ₴






