-15%

Гриль Deluxe EСG KG-300
5 876 ₴
5 022 ₴
- В наявності
- Код: 3625808
+380 (50) 158-01-79
Директор- +380 (96) 026-50-22Директор
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розкішний гриль з нержавіючої сталі ECG KG-300 готує стейки, рибу та безліч інших смакот протягом декількох хвилин. Це пристрій, що підходить для приготування на грилі та барбекю з додатковою можливістю встановлення висоти областей гриля. налаштувати його.Поверхня гриля не допускає пригорання і має регульований температурний режим.Вбудований світильник демонструє стан гриля.Прилад має легко знімається піддон для збору жиру.
Характеристики:
- Вигляд: гриль
- Призначення: для приготування
- Споживана потужність: 2000 Вт
- Висота: 14,5 см
- Ширина: 35,3 см
- 3 робочі положення
- Метод нагрівання: електричний
- Регульована висота зон гриля
- Знімні пластини гриля з антипригарним покриттям
- Регулювання температури
- Знімний піддон для жиру
- Колір: чорний, сріблястий
- Стильний дизайн
- Простота у догляді
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECG |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 5.8 кг |
| Ширина | 353 мм |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина робочої поверхні | 275 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 145 |
| Довжина робочої поверхні | 240 мм |
| Комплектація кришкою | Є |
| Конструкція | Цілісна |
| Регульована висота решітки-гриль | Да |
| Тип | Електричний гриль |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 022 ₴






