-13%

Хлібниця Ofenbach KM-100803 56х39.5х48 см
1 333 ₴
1 164 ₴
- В наявності
- Код: 4228082
+380 (50) 158-01-79
Директор- +380 (96) 026-50-22Директор
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Хлібниця Ofenbach KM-100803
Хлібниця Ofenbach KM-100803 - це незамінна естетично приваблива складова будь-якого кухонного інтер'єру. Вона легко миється, практична та довговічна. Хлібниця виготовлена із пластику та бамбуку. Ця хлібниця порадує вас своїм оригінальним дизайном, а також надійністю, міцністю та практичністю.
Характеристики:
- Тип: хлібниця
- Матеріал основи: бамбук
- Матеріал кришки: пластик
- Розміри: 456х39.5х48 см
- Прекрасно зберігає свіжість та смакові якості хлібобулочних виробів
- Сучасний естетичний дизайн
- Відрізняється високою міцністю та довговічністю
- Не придатна для миття в посудомийній машині
- Упаковка: картонна коробка
- Колір: чорний
- Виробник: Ofenbach
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ofenbach |
| Висота | 39.5 см |
| Довжина | 56 см |
| Матеріал | Бамбук |
| Матеріал кришки | Пластик |
| Тип | Хлібниця |
| Тип кришки | Відкидна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 48 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 164 ₴









