-24%

Хлібниця Maestro MR-1678-BR-BROWN 37,5х27,5х21 см коричнева
1 084 ₴
826 ₴
- В наявності
- Код: 3806371
+380 (50) 158-01-79
Директор- +380 (96) 026-50-22Директор
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Хлібниця Maestro
Хлібниця Maestro - це незамінна естетична складова будь-якого кухонного інтер'єру. Вона легко миється, практичний та довговічний. Хлібниця виготовлена з дерева та пластику. Ця хлібник порадує вас своїм оригінальним дизайном, а також надійністю, міцністю і практичністю.
Характеристики:
- Тип: хлібниця
- Матеріал основи: дерево
- Матеріал кришки: пластик
- Розміри: 37,5х27,5х21 см
- Ергономічний дизайн
- Екологічно чисті матеріали
- Колір: бежевий, коричневий
- Виробник: Maestro
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maestro |
| Висота | 27.5 см |
| Діаметр | 37.5 см |
| Матеріал | Дерево |
| Матеріал кришки | Пластик |
| Тип | Хлібниця |
| Тип кришки | Відкидна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Диаметр | 37.5 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 826 ₴




