-15%

Хлібниця Maestro MR-1674-S
1 153 ₴
975 ₴
- В наявності
- Код: 2083662
+380 (50) 158-01-79
Директор- +380 (96) 026-50-22Директор
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Хлібниця це необхідний, практичний та красивий аксесуар на кожній кухні. Вона економить місце і зберігає хлібобулочні вироби свіжими більш тривалий час.
ТМ Maestro - це компанія, що стрімко розвивається, спеціалізується на виробництві посуду, кухонного приладдя та побутової техніки для споживачів. Завдяки неперевершеній якості продукції, використанню інноваційних технологій при виробництві, строгому та лаконічному дизайну виробів-компанія швидко завоювала популярність та популярність.
Характеристика:
- Ергономічний дизайн < li>Екологічно чисті матеріали
- Якість та функціональність
- Розмір: 37*22*17 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maestro |
| Висота | 17 см |
| Діаметр | 22 см |
| Тип | Хлібниця |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 37 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Дерево, метал |
| Тип кришки | Засувна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 975 ₴

