-14%

Форма для запікання Maestro МR-1107-35 37х29.5х7 см чорна
818 ₴
703 ₴
- В наявності
- Код: 5007158
+380 (50) 158-01-79
Директор- +380 (96) 026-50-22Директор
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Форма для запікання Maestro МR-1107-35 37х29.5х7 см чорна
Зручна та практична форма для запікання Maestro МR-1107-35 ідеально підходить для приготування різних страв у духовці. Виготовлена із жароміцних матеріалів, забезпечує рівномірне пропікання та зберігає смак продуктів. Легко очищається та стійка до подряпин. Незамінний помічник на вашій кухні!
Характеристики:
- Тип: форма
- Призначення: для запікання
- Матеріал: алюміній
- Форма: прямокутна
- Кількість дизайнів: 1
- Розміри: 37х29.5х7 см
- Колір: чорний
- Виробник: Maestro
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maestro |
| Висота стінок | 70 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип форми | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 295 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення форми | Для випікання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 703 ₴


