-14%

Форма для десерту Empire Самурай EM-1199 30х17х4 см
178 ₴
153 ₴
- В наявності
- Код: 2126589
+380 (50) 158-01-79
Директор- +380 (96) 026-50-22Директор
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Форма для десерту Empire
Формування десерту Empire з високоякісного силікона. Матеріал міцний і естетичний. Можна використовувати в посудомийній машині.
Характерики:
- Тип: форма
- Призначення: для десерту
- Матеріал: силікон
- Кількість комірок: 6
- Мити в посудомийній машині
- Конструкція форми: цілісна
- Розмір: 30x17x4 см
- Колір: білий
- Виробник: Empire
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Empire |
| Висота стінок | 40 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Матеріал | Силікон |
| Стан | Новий |
| Тип форми | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість комірок | 6 |
| Серія | Самурай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 153 ₴

