-8%

Форма для десерту Empire Amore EM-1215 14х15х5 см
91 ₴
84 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Код: 4506098
+380 (50) 158-01-79
Директор- +380 (96) 026-50-22Директор
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Форма для десерту Empire Amore EM-1215 14х15х5 см
Форма для десерту Empire Amore EM-1215 14х15х5 см з високоякісного силікону. Матеріал міцний та естетичний. Можна використовувати у посудомийній машині.
Характеристики:
- Тип: форма
- Призначення: для десерту
- Матеріал: силікон
- Кількість осередків: 1
- Можна мити в посудомийній машині
- Конструкція форми: цілісна
- Розмір: 14х15х5 см
- Колір: білий
- Виробник: Empire
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Empire |
| Висота стінок | 40 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Матеріал | Силікон |
| Стан | Новий |
| Тип форми | Фігурна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість комірок | 6 |
| Серія | Камінь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 84 ₴

