-4%

Точилка для ножів Empire М-9590
97 ₴
93 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Код: 3963844
+380 (50) 158-01-79
Директор- +380 (96) 026-50-22Директор
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стругачка для ножів Empire М-9590
Точилка для ножів Empire М-9590 - практичний пристрій для заточування та правки ножів. Корпус виготовлений із силікону. Зручна велика ергономічна ручка. Основа виконана з нековзного матеріалу, що гарантує безпеку та стійкість.
Характеристики:
- Тип: точила
- Призначення: для ножів та ножиць
- Матеріал: нержавіюча сталь
- Матеріал ручки: пластик
- Довжина: 195 мм
- Ширина: 30 мм
- Висота: 50 мм
- Колір: жовтий
- Виробник: Empire
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Empire |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Точилка механічна |
| Ширина | 30 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір | Жовтий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 93 ₴

