-14%

Тортівниця з кришкою Guzzini Tiffany 19940000 28x36x36 см прозора
4 502 ₴
3 854 ₴
- В наявності
- Код: 4070025
+380 (50) 158-01-79
Директор- +380 (96) 026-50-22Директор
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тортівниця з кришкою Guzzini Tiffany
Тортівниця з кришкою Guzzini Tiffany виготовлена з високоякісного харчового пластику. Тортівниця круглої форми з ручкою чудово впорається з завданнями зберігання і транспортування кондитерських виробів довгастої форми.
Характеристики:
- Тип: тортівниця з кришкою
- Матеріал: пластик
- Матеріал кришки: пластик
- Матеріал ніжки: пластик
- Форма: кругла
- Розмір: 28x36x36 см
- Колір: синій, прозорий, сірий
- Серія: Tiffany
- Виробник: Guzzini
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guzzini |
| Висота | 280 мм |
| Діаметр | 360 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Кругла |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 360 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Диаметр | 360 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 854 ₴

