-14%

Сушка для посуду Міні 425 мм Stenson MH-0069
338 ₴
292 ₴
- В наявності
- Код: 3822348
+380 (50) 158-01-79
Директор- +380 (96) 026-50-22Директор
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сушіння для посуду Stenson MH-0069 містка, тому підійде для великої кількості кухонного начиння. Для виготовлення корпусу використовується екологічно чистий і міцний матеріал - хромоване залізо. Оформлення сушіння лаконічне, тому її не доведеться довго підбирати під інтер'єр. Поверхня однотонна і витримана в блакитному кольорі, також корпус не займає багато місця, оскільки складається з 1 поверху.
Характеристики:
- Тип: сушарка для посуду
- Матеріал: хромоване залізо
- Матеріал піддону: пластик
- Призначення: для посуду
- Довжина: 425 мм
- Ширина: 180 мм
- Висота: 105 мм
- Упаковка: пакет
- Колір: сірий
- Колір піддону: блакитний
- Виробник: Stenson
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stenson |
| Висота | 105 мм |
| Довжина | 425 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Матеріал піддону | Пластик |
| Наявність піддону | Так |
| Покриття | Хромоване |
| Тип сушіння | Настільна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ean | 6933228820348 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 292 ₴

