-23%

Сушарка для посуду Maestro MR-1024 40х36,5х15 см
1 176 ₴
910 ₴
- В наявності
- Код: 4422986
+380 (50) 158-01-79
Директор- +380 (96) 026-50-22Директор
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сушарка для посуду Maestro MR-1024
Сушарка для посуду Maestro MR-1024 призначена для компактного зберігання та висихання посуду. Конструкція сушіння гарантує швидке висихання посуду, стікання води в піддон для сушіння, таким чином захищаючи стільницю або іншу меблеву поверхню від вологи.
Характеристики:
- Тип: сушарка для посуду
- Матеріал: алюміній
- Знімний лоток
- Елегантний дизайн
- Легкість та простота в чищенні
- Упаковка: картонна коробка
- Розміри: 33х22.7 см
- Колір: чорний
- Вироб
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maestro |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Кількість рівнів сушіння | Один |
| Матеріал | Алюміній |
| Наявність піддону | Так |
| Тип сушіння | Настільна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 365 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 910 ₴


