-14%

Скалка рисунок пластикова Метелики 40 см Empire М-8975
170 ₴
147 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Код: 3408793
+380 (50) 158-01-79
Директор- +380 (96) 026-50-22Директор
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акрилова качалка призначена для того, щоб переносити на поверхню мастики або пластики об'ємні візерунки. Скалка виконана із спеціального матеріалу, дозволеного до використання в харчових цілях – акрилу. Текстурна акрилова качалка – це універсальна качалка для мастики 2 в 1: вона допоможе тонко розкачати мастику по всій довжині качалки, а також нанесе на її поверхні чіткий та акуратно промальований візерунок.
Характеристика:
- Матеріал качалки: акрил
- Довжина загальна: 400 мм
- Довжина робочої частини: 250 мм
- Діаметр робочої частини: 50 мм
- Довжина ручки: 70 мм
- Діаметр ручки: 20 мм
- Готовий виріб: метелики
- Колір: різні кольори
- Виробник: Empire
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Empire |
| Обертовий валік | Ні |
| Діаметр | 5 см |
| Довжина робочої частини | 25 см |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Матеріал качалки | Пластик |
| Загальна довжина | 40 см |
| Знімні ручки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 207 |
| Кількість у наборі | 1 |
| Матеріал | Акрил |
| Ручка | Немає |
| Ширина | 13 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 147 ₴

