-14%

Цукорниця 12х11 см фіолетова Fissman AY-7538-415
248 ₴
214 ₴
- В наявності
- Код: 3798780
+380 (50) 158-01-79
Директор- +380 (96) 026-50-22Директор
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цукорниця Fissman яскравого кольору з кришкою поєднує в собі оригінальний дизайн з максимальною функціональністю. Виготовлена з міцного пластику.
Характеристики:
- Тип: цукорниця
- Матеріал: пластик
- Форма: кругла
- Розмір: 12х11 см
- Колір: зелений, оранжевий, фіолетовий
- Виробник: Fissman
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Висота | 110 мм |
| Діаметр | 120 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал кришки | Пластик |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Диаметр | 120 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 214 ₴


