-14%

Салатник Kela Maila 12486 16.5 см
700 ₴
601 ₴
- В наявності
- Код: 4011950
+380 (50) 158-01-79
Директор- +380 (96) 026-50-22Директор
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Салатник Kela Maila
Керамічний салатник Kela Maila стане елегантним прикрасою будь-якого столу. Матова кераміка білого кольору з рифленою поверхнею, виглядає особливо стильно. У такому салатнику можна подавати закуски, десерти, навіть рідкі страви.
Характеристики:
- Тип: салатник
- Матеріал: кераміка
- Діаметр: 10.5 см, 16.5 см, 23 см
- Форма: кругла
- Колір: білий
- Серія: Maila
- Виробник: Kela
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kela |
| Висота | 60 мм |
| Діаметр | 165 мм |
| Матеріал | Кераміка |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Форма | Кругла |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ean | 4025457124860 |
| Диаметр | 165 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 601 ₴

