-14%

Обробна дошка 440х295х50 мм Empire М-2559
1 538 ₴
1 328 ₴
- В наявності
- Код: 3820309
+380 (50) 158-01-79
Директор- +380 (96) 026-50-22Директор
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дошка обробна Empire – це пластикова обробна дошка прямокутної форми. Пластик є ідеальним матеріалом для кухонних дощок, адже він не тупить ножі. Виготовлена з безпечного харчового пластику. Її можна використовувати з двох сторін. Детальніше: https://shock.org.ua/p1024119209-razdelochnaya-doska-29h20.html
Характеристики:
- Тип: обробна дошка
- Матеріал: пластик
- Розмір: 440х295х50 мм
- Форма: прямокутна
- Упаковка: целофановий пакет
- Колір: коричневий
- Виробник: Empire
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Empire |
| Довжина | 440 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Товщина | 50 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 295 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Додаткові характеристики | |
| Бортик по периметру робочої поверхні | Ні |
| Вбудована заточка для ножів | Ні |
| Жолобок по периметру робочої поверхні | Ні |
| Кришка | Немає |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 328 ₴

