-14%

Пробка для пляшки Guzzini Love 29200065 7.1х5.1х2.2 см
1 014 ₴
876 ₴
- В наявності
- Код: 4067250
+380 (50) 158-01-79
Директор- +380 (96) 026-50-22Директор
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пробка для пляшки Guzzini Love 29200065
Пробка для пляшки Guzzini Love 29200065 – прекрасне рішення для зберігання різних рідин у відкритих пляшках. Пробка розроблена спеціальним чином, щоб запобігти будь протікання. Виготовлена з якісного пластика.
Характеристики:
- Тип: пробка
- Призначення: для пляшки
- Матеріал: пластик
- Розміри: 7.1х5.1х2.2 см
- Колір: червоний з білим
- Серія: Love
- Виробник: Guzzini
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guzzini |
| Діаметр | 51 мм |
| Довжина | 71 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Пробка універсальна |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість у наборі | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 876 ₴

