Дошка обробна пластикова Empire 2543 призначена для обробки на ній харчових продуктів. Дошка пластикова має дуже красиве оформлення, тому може стати не тільки надійною помічницею на вашій кухні, але й прикрасою. До того ж варто віднести і те, що дошка не вбирає запахи та вологу. Також варто відзначити і її довговічність, оскільки пластик дуже міцний матеріал.
Характеристики:
- Тип: дошка
- Призначення: обробна
- Матеріал: харчовий пластик
- Розмір: 400х300 мм
- Товщина: 50 мм
- Колір: різні
- Виробник: Empire
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Empire |
| Довжина | 400 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Ручка | Немає |
| Товщина | 50 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 300 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Додаткові характеристики | |
| Бортик по периметру робочої поверхні | Ні |
| Вбудована заточка для ножів | Ні |
| Жолобок по периметру робочої поверхні | Ні |
| Кришка | Немає |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 251 ₴



