-14%

Дошка обробна Empire EM-2604 34х24.5х1 см
469 ₴
403 ₴
- В наявності
- Код: 4271775
+380 (50) 158-01-79
Директор- +380 (96) 026-50-22Директор
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дошка обробна Empire
Обробна дошка Empire незамінна кухонна помічниця. Абсолютно екологічна. На ній не залишаються насічки від ножа та залишки продуктів, що перешкоджає розмноженню мікробів. Гладка поверхня не вбирає запахів і легко миється. Дошка довго служитиме на Вашій кухні.
Характеристики:
- Тип: дошка кухонна
- Матеріал: пластик
- Форма: прямокутна
- Кількість предметів: 1
- Легко миється
- Колір: білий
- Виробник: Empire
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Empire |
| Матеріал | Пластик |
| Ручка | Є |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 245 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина | 10 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 403 ₴

