-14%

Блюдо Guzzini Grace 29740000 25х25 см біле
1 892 ₴
1 620 ₴
- В наявності
- Код: 4069874
+380 (50) 158-01-79
Директор- +380 (96) 026-50-22Директор
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блюдо Guzzini Grace
Блюдо Guzzini Grace виготовлено з пластику. Стійкий до пошкоджень при щоденному використанні. Підійде для щоденного використання і для сервірування святкового столу. Можна мити в посудомийній машині.
Характеристики:
- Тип: блюдо
- Матеріал: пластик
- Форма: кругла
- Розмір: 25х25 см
- Підходить для миття в посудомийній машині
- Колір: білий, червоний
- Серія: Grace
- Виробник: Guzzini
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guzzini |
| Діаметр | 250 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Форма | Кругла |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір | Білий |
| Ширина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ean | 2200000256737 |
| Диаметр | 250 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 620 ₴

