Візок для спотера та електроінструменту
![]()
Візок для спотера та електроінструмента.
Загальні розміри в мм
Висота — 600
Довжина — 580
Ширина — 350
Внутрішній розмір полиць:
Верхняя – 430/290
Нижняя – 520/290
Вага 7,2 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Темп |
| Тип меблів | Візок інструментальний |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Колір корпусу | Червоний |
| Колір фасаду | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 580 мм |
| Висота | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 460 ₴








