
Спотер ТЕМП-6000 220V АВТОСТАРТ — спотерний апарат із функцією роботи до 170V
24 600 ₴
- В наявності
- Код: ТЕМП-6000 АВТОСТАРТ
- +380 (96) 026-50-22Директор
Спотер із функцією “Автостарт” і вбудованими кабелями
Апарат точкового зварювання призначений для:
— видалення вм'ятин на металі інерційним молотком;
– приварка трикутної шайби;
— приварювання овальної шайби;
– приварка круглої шайби;
— приварювання дроту «змійка»;
– приварювання шпильок;
— контактний точковий зварювання нахлистом за допомогою зварювальних кліщів.
– розігрівання металу вугільним електродом;
— загартування невеликих деталей.
Переваги використання:
— робота за зниженої напруги до 170V;
— Плавне регулювання зварювального струму — від 10 до 100%
— плавне регулювання зварювального циклу від 0,1 до - 1,3 сек.
— робота в автоматичному та ручному режимі таймера.
| Найменування параметрів | Значення |
| Номінальна напруга мережі живлення, В | 220 |
| Номінальна частота струму мережі живлення, Гц | 50 |
| Максимальний вторинний струм, А | 6000 |
| Плавне регулювання струму, А | 300-6000 |
| Плавне регулювання. зварювального циклу сек. | 0,1-1,3 |
| Споживана потужність, max кВА | 10,0 |
| Відсоток навантаження НН% | 15 |
| Вага з фурнітурою, кг | 30 |
| Габаритні розміри, мм
довжина ширина висота |
420 255 370 |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Темп |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальний зварювальний струм | 300 А |
| Номінальна споживана потужність | 10 кВт |
| Тривалість навантаження | 15 % |
| Вага | 30 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 255 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Висота | 370 мм |
- Ціна: 24 600 ₴


