
Спотер ТЕМП-3500 220V — спотерний апарат із функцією роботи до 170V
17 700 ₴
17 500 ₴
- В наявності
- Код: ТЕМП-3500
- +380 (96) 026-50-22Директор
Споттер ТЕМП-3500 220V «АВТОСТАРТ» – споттерний апарат з функцією роботи до 170V
Споттер потужністю 3500 А з функцією «Автостарт» призначений для професійного рихтування кузовних елементів автомобілів. Цей інструмент стане незамінним помічником у будь-якому автосервісі або гаражі, даючи змогу швидко й ефективно виконувати роботи з відновлення геометрії кузова після різних пошкоджень.
В базову комплектації йде набір фурнітури зі зворотним молотком, набором насадок та розхідників.
Споттер може працювати при пониженій напрузі до 170 V
Апарат точкового зварювання призначений для:
- рихтування інерційним молотком;
- рихтування пуллером;
- приварювання трикутної шайби;
- приварювання овальної шайби;
- приварювання дроту «змійка»;
- приварювання шпильок;
- розігрівання металу вугільним електродом;
Споттер може працювати при пониженій напрузі до 170 V
При роботі вугільним електродом — цикл до 10 секунд.
В корпусі апарату розташовані силовий трансформатор і блок управління, який виконує комутуючу функцію.
Напруга на виході з’являється лише в момент робочого циклу.
При поверненні регулятора «ТАЙМЕР» в крайнє праве положення цикл буде необмеженим.
Заземлення апарату здійснюється триполюсною вилкою.
Напруга живлення: 220 V
Частота струму мережі живлення: 50 Гц
Плавне регулювання струму: 10 – 100 %
Плавне регулювання зварювального циклу: 0,1 – 1 сек.
Цикл роботи вугільним електродом: до 10 сек.
Споживана потужність (max): 8,8 кВА
Відсоток навантаження: 10 %
Вага з фурнітурою: 23 кг
Габаритні розміри
Довжина: 415
Ширина: 235
Висота: 345
КОМПЛЕКТАЦІЯ
Зворотний молоток і допоміжні насадки вкручуються або фіксуються в накінечнику спотерного пістолета.
Зворотний молоток з латунною штангою – 1 шт.
Насадка для овальних (ОТ) шайб – 1 шт.
Овальна (ОТ) шайба – 25 шт.
Насадка для трикутних шайб – 1 шт.
Трикутна шайба – 20 шт.
Насадка мідна двостороння (дріт-змійка / усадка витяжок) – 1 шт.
Дріт «Змійка» – 10 шт.
Насадка мідна для шпильок – 1 шт.
Шпилька мідна – 5 шт.
Електрод вугільний – 1 шт.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Темп |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальний зварювальний струм | 3500 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 200 А |
| Максимальне відхилення напруги | 25 % |
| Номінальна споживана потужність | 8.8 кВт |
| Тривалість навантаження | 10 % |
| Вага | 28 кг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 235 мм |
| Довжина | 415 мм |
| Висота | 345 мм |
- Ціна: 17 500 ₴





