
Спотер ТЕМП-4500 220V АВТОСТАРТ — спотерний апарат із функцією роботи до 170V
21 600 ₴
21 400 ₴
- В наявності
- Код: ТЕМП-4500 АВТОСТАРТ
- +380 (96) 026-50-22Директор
Спотер із режимом “Автостарт” і вмонтованими кабелями
Апарат точкового зварювання призначений для:
— видалення вм'ятин на металі інерційним молотком;
– приварювання трикутної шайби;
— приварювання овальної шайби;
– приварювання круглої шайби;
– приварювання дроту «змійка»;
– приварювання шпильок;
— контактного точкового зварювання нахлистом за допомогою зварювальних кліщів.
– розігрівання металу вугільним електродом;
— загартування невеликих деталей.
Переваги використання:
– Робота за зниженої напруги до 170V;
— Плавне регулювання зварювального струму — від 10 до 100%
— Плавне регулювання зварювального циклу від 0,1 до - 1,3 сек.
— Робота в автоматичному та ручному режимі таймера.
| Найменування параметрів і розмірів | Значення параметрів і розмірів |
| Напруга мережі живлення, V | 220 |
| Частота струму мережі живлення, Гц | 50 |
| Максимальний вторинний струм, А | 4500 |
| Плавне регулювання струму, А | 300-4500 |
| Плавне регулювання. зварювального циклу сек. | 0,1-1,3 |
| Споживаємо/потрібність, max кВА | 10,0 |
| Відсоток навантаження ПН% | 15 |
| Маса з фурнітурою, кг | 30 |
| Габарит/шири, мм
довжина ширина висота |
420 255 370 |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Темп |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальний зварювальний струм | 300 А |
| Максимальний зварювальний струм | 4500 А |
| Максимальне відхилення напруги | 25 % |
| Номінальна споживана потужність | 10 кВт |
| Тривалість навантаження | 15 % |
| Вага | 30 кг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 255 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Висота | 370 мм |
- Ціна: 21 400 ₴


