Апарат точкового зварювання призначений для:
— рихтування інерційним молотком;
— рихтування пулером;
– приварка трикутної шайби;
— приварювання овальної шайби;
— приварювання дроту «змійка»;
– приварювання шпильок;
– розігрівання металу вугільним електродом;
Переваги використання:
— плавне регулювання зварювального струму — від 30 до 100%;
— плавне регулювання зварювального циклу від 0,1 сек до 1 сек.
(ВАЖНО! Обмеження — 60 циклів/год для «Хобі класу»),
під час роботи вугільним електродом цикл до 10 секунд;
— робота в автоматичному та ручному режимі таймера;
— використання режиму автостарту.
У корпусі апарата розташовані силовий трансформатор і блок керування, що виконує комутуючу функцію. Напруга на виході з'являється тільки в момент робочого циклу. Під час повернення регулятора "ТАЙМЕР" у крайнє праве положення цикл буде необмеженим. Заземлення апарата здійснюється триполюсною вилкою.
Моноблок силовий із кабелем живлення — 1 шт.
Силовий кабель — 2 шт.
Інерційний молоток із насадкою для трикутних шайб — 1 шт.
Паспорт — 1 шт.
Окремо можна придбати додаткові інструменти:
• Пулер із насадками;
• Ручка керування для ручного режиму;
• Насадка для вугільного електрода;
• Насадка для дроту «змійка»;
• Насадка для приварювання шпильок;
• Витратні матеріали.
Поради початківцям
• Приварювати шайби з невеликим зусиллям притиснення;
• Точка приварки не більш ніж 3-4 мм, у разі збільшення зачистити;
• Готувати після охолодження точки зварювання;
• Масу кріпити не далі 300 мм від приварювання.
| Найменування параметрів і розмірів | Призначення параметрів і розмірів |
| Номінальна напруга мережі живлення, В | 220 |
| Номінальна частота струму мережі живлення, Гц | 50 |
| Максимальний вторинний струм, А | 2800 |
| Плавне регулювання струму, А | 200-2800 |
| Плавне регулювання. зварювального циклу сек. | 0,1-1 |
| Цикл роботи вугільний. електродом, сек | до 10 |
| Споживана потужність, max кВА | 5,5 |
| Відсоток навантаження ВН% | 5 |
| Вага з фурнітурою, кг | 20 |
| Габаритні розміри, мм довжина ширина висота |
340 180 300 |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Темп |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальний зварювальний струм | 2800 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 200 А |
| Номінальна споживана потужність | 5.5 кВт |
| Тривалість навантаження | 5 % |
| Вага | 20 кг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 180 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Висота | 300 мм |
- Ціна: 12 400 ₴





