Серія «Стандарт-універсал» 220/380V
Можливість підключення універсального харчування — одна або три фази,
від 3,0 до 15,0 кВт
- аналогове управління,
- висновок на насос,
- висновок на кімнатний терморегулятор.
Технічні характеристики:
Напруга – 220/380V
Номінальна споживана потужність кВт— 3,0; 4,5; 6,0; 7,5; 9,0; 12; 15.
ККД -98%
Максимальний тиск в системі 2,5 bar
Регулювання опалювального контуру електромеханічна : 0-90 C
Приєднувальні патрубки, дюйми 3₄"
Клас захисту: IP 20
Габаритні розміри: 500/185/120мм
Маса, кг нетто, не більше: 6,7 кг
Перевагою даної серії є можливість підключення до 3-х фазному харчування при якому відсутня перекіс фаз.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Темп |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 12 кВт |
| Вид пального | Електрика |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| ТЕНовий нагрівач | Так |
| Стан | Новий |
| Опалення | |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 2.5 бар |
| Максимальна температура в режимі опалення | 90 град. |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Вхід в систему опалення | 1 3/4" |
| Повернення з системи опалення | 1 3/4" |
- Ціна: 2 790 ₴


