1.Листоноша Пєчкін.
Новинка ! Немає аналогів в світі! Поштові скриньки з ударостійкого пластику , на відміну від
металевих не піддаються корозії, виробництво Харків, упаковані в індивідуальну коробку, зручна для транспортування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vita |
| Країна виробник | Україна |
| Тип поштової скриньки | індивідуальний |
| Кількість секцій | 1 шт. |
| Кількість загальних дверей | 1 шт. |
| Тип завантаження кореспонденції | через проріз у фасадній частині секції |
| Тип корпусу | Збірно-розбірний |
| Можливість експлуатації на відкритому повітрі | Так |
| Наявність замку | Так |
| Кількість ключів в комплекті | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення фасаду | пластик |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 25 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Висота | 42 мм |
| Вага | 1.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення корпусу | ударостійкий пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴










