Все наши товары по ссылке https://svarka-bud.com.ua/ua/
1.Листоноша Пєчкін.
Новинка ! Немає аналогів в світі! Поштові скриньки з ударостійкого пластику , на відміну від
металевих не піддаються корозії, виробництво Харків, упаковані в індивідуальну коробку, зручна для транспортування.
Країна виробник -Україна
Тип поштової скриньки - індивідуальний.
Кількість секцій - 1.
Тип завантаження кореспонденції - через проріз у фасадній частині секції.
Кількість загальних дверей (шт.) - 1.
Тип корпусу - збірно-розбірний.
Можливість експлуатації на відкритому повітрі - так.
Наявність замку - так.
Кількість ключів в комплекті (шт.) - 2.
Матеріал виготовлення корпусу - ударостійкий пластик.
Матеріал виготовлення фасаду - пластик.
Ширина - 25 див.
Висота - 42 див.
Глибина - 7 см
Вага - 1,35 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vita |
| Країна виробник | Україна |
| Тип поштової скриньки | індивідуальний |
| Кількість секцій | 1 шт. |
| Кількість загальних дверей | 2 шт. |
| Тип завантаження кореспонденції | через проріз у фасадній частині секції |
| Тип корпусу | Збірно-розбірний |
| Можливість експлуатації на відкритому повітрі | Так |
| Наявність замку | Так |
| Кількість ключів в комплекті | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення фасаду | пластик |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 27 мм |
| Глибина | 9 мм |
| Висота | 42 мм |
| Вага | 1.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення корпусу | ударостійкий пластик |
- Ціна: 420 ₴


