-14%

Guzzini Салатник Grace 29693000 11.5х30х30 см білий
3 118 ₴
2 669 ₴
- В наявності
- Код: 4215142
+380 (50) 158-01-79
Директор- +380 (96) 026-50-22Директор
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Guzzini Салатник Grace
Салатник Guzzini Grace - це виріб із пластику. Можна використовувати для подачі. Він прекрасно підійде для сервірування навіть святкового столу.
Характеристики:
- Тип: салатник
- Матеріал: пластик
- Розміри: 11.5х30х30 см
- Форма: кругла
- Колір: червоний, сірий, білий
- Серія: Grace
- Виробник: Guzzini
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guzzini |
| Висота | 115 мм |
| Діаметр | 300 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Диаметр | 300 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 669 ₴

