Корзина
546 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+380501580179
Производители
Контакты
ЧП Сварка-Буд
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380501580179
+380631208418
+380960265022
Кожанов Игорь Александрович
УкраинаДнепропетровская областьг.Марганецул.Азовская 1 А
dalvoctok
Карта

Рукав кислородный, пропановый, ацетиленовый, для бензина, уайт-спирита, керосина и др.

Рукавом називають гнучку конструкцію, яка складається з каркаса і покриттів у вигляді гумового шару: зовнішнього і внутрішнього.

ПАТ Дубенський завод ГТВ виробляє і реалізує гумові рукави для використання у багатьох галузях і сферах нашої промисловості.

Рукава для газового зварювання складаються з двох шарів гуми з нитяним каркасом між ними і використовуються в процесі подачі ацетилену, кисню або гасу до пристроїв газового зварювання, і різання металів. Подача може проходити під тиском до 20 атмосфер.

Рукави гумові напірні складаються з двох шарів гуми з нитяним каркасом і використовуються для подачі рідин і пара під тиском до 10 атмосфер в побуті і на виробництві.

Висока якість наших виробів забезпечується використанням першокласного матеріалу в процесі виробництва, ретельному контролю над кожним етапом виробництва та власним технологічним розробкам.

Рукава для зварювання або інших робіт можуть використовуватися в широких температурних діапазонах, з високим рівнем робочого тиску завдяки стійкості до впливу агресивного середовища. Наша продукція призначена для тривалого терміну експлуатації.

 

facebook twitter
в виде галереив виде списка